( 4 Ürün ) Kuruyemiş Paketleri ( 4 Ürün )
Markalar
Fiyat
220₺ - 475₺

Kuruyemiş Paketleri

Sevdiklerinize hediye almak ya da misafirliğe giderken bir şeyler götürmek istiyorsanız, Ünal Kuruyemiş paketleri tam size göre. Özel kutularda tasarlanan bu paketler içerisinde dilediğiniz mixler yer alıyor. 1 kilogramlık olarak satışa sunulan paketler, tamamen taze ve lezzetli kuruyemişlerden oluşuyor. 

Taze ve kaliteli kuruyemiş konusunda oldukça iddialı olan Ünal Kuruyemiş, kuruyemiş paketleri konusunda da en kaliteli ürünleri seçerek sizlere harika bir seçki oluşturuyor. Bu ürünler badem, fıstık, kaju, antep fıstığı, kabak çekirdeği, leblebi, fındık, badem ve karışık kuru meyvelerden oluşuyor. Özel lezzetleri bir araya getirmek ve misafirliğe giderken götürmek ya da sevdiklerine hediye etmek isteyenler için ideal olan bu harika paketler sizi kesinlikle memnun edecek. 

KURUYEMİŞLERİN ÖNEMİ

Sabah kahvaltıda, ara öğünlerde ve akşam yemeği sonrasında sürekli olarak tüketebileceğimiz ve bize enerji sağlayan kuruyemişler vücudumuz için de oldukça faydalı. Fındıktan kajuya, leblebiden fıstığa kadar birçok farklı türü olan bu gıda türü özellikle karışık paketlerde oldukça tercih ediliyor. Peki kuruyemişlerin vücudumuza ne gibi avantajları var? Gelin birlikte bakalım.

  • Kuruyemiş tok tutar. Özellikle bazı zamanlar yemek yemeğe vakit bulamadığımız zamanlarda bir avuç kuruyemiş yemek, ihtiyaçlarımızı sağlayacaktır. Bununla birlikte diyet yapan kişiler de kuruyemiş tüketerek, kendilerini tok hisseder ve yemek yeme ihtiyacı duymazlar.
  • Kuruyemiş, günlük olarak ihtiyaç duyduğumuz vitamin ve minerali vücudumuza sağlamaktadır. 
  • Kuruyemişler besin kaynakları açısından zengin olmalarının yanı sıra oldukça lezzetlidir. 
  • Kuruyemiş tek başına besin değerlerini karşılar bu nedenle de aslında ekonomik bir öğündür de diyebiliriz. Örneğin dışarıda fast fooda para vermek yerine bir avuç kuruyemiş tüketmek hem tok tutar hem de sağlıklı beslenmemizi sağlar.
  • Kuruyemişler ana öğünlerde yediğimiz porsiyonları da küçültmemizi sağlar.
  • Sindirim sistemimize iyi gelir.
  • Karışık kuruyemiş paketleri birçok anlamda fayda sağlar. Örneğin bir kuruyemişten sadece D vitamini alırken karışık paket sayesinde birçok vitamin ve minerali alabiliriz.

KARIŞIK KURUYEMİŞ PAKETLERİ

Ünal Kuruyemiş olarak sizlere özel tasarlanan kutumuzda harika kuruyemiş mixleri sunuyoruz. İsteğinize bağlı olarak karışık kuruyemiş natürel kutu, karışık kuruyemiş özel kutu, karışık kuruyemiş süper kutu ve karışık kuruyemiş meyve kokteyl kutu satın alabilirsiniz. Bu kutularımızın tamamı 1 kilogramlıktır ve bütçenize de uygundur. 

Devamını Göster
Ürün Başarıyla Sepetinize Eklenmiştir
Whatsapp